×

Skontaktuj się z nami

Ocet winny

Strona główna > Produkty > Ocet winny

Witamy w chitsuru Foods, wiodącym dostawcy i producencie octu.

Ocet jest podstawą kuchni japońskiej. Ocet dodaje smaku wielu potrawom, zarówno w kuchni, jak i przy stole. Ocet do sushi ma bogaty aromat i słodycz w ryżu do sushi.

Co robimyNasze produkty z octem

Oferujemy różnorodne produkty z octem, w tym ocet do sushi, ocet ryżowy, ocet czarny i ocet z brązowego ryżu. Każdy rodzaj może być odpowiedni do różnych potraw i preferencji. Ocet do sushi zwykle jako sos do maczania sushi. Ocet ryżowy zwykle jako przyprawa w kuchni. Czarny ocet może być używany zarówno jako dressing, jak i sos do maczania. Ocet z brązowego ryżu często spożywany z miodem jako suplement zdrowotny.

Kim jesteśmyHistoria producenta octu

Ocet marki Chitsuruya rozpoczął sprzedaż na rynku UE i Azji w 2001 roku. Od lat Chitsuru Foods zajmuje się produkcją octu do sushi klasy premium. Aby zapewnić ocet klasy premium w konkurencyjnej cenie, cieszymy się dobrą reputacją na całym świecie.

Więcej informacjiSpecyfikacja i MOQ

Ocet to jedna z najbardziej znanych przypraw w kuchni japońskiej. Najpopularniejszym rozmiarem opakowania dla handlu jest 18L.

Imię TYP Kod HS Specyfikacja pakowania L/ctn MOQ
Ocet winny ocet ryżowy 2209000000 ŚLINIACZEK 18L/ctn 200
Ocet winny ocet ryżowy 2209000000 ŚLINIACZEK 18L/ctn 200

Profesjonalny producentNasz zaawansowany proces produkcyjny

Żywność Chitsuru to najważniejsza misja i odpowiedzialność firmy produkcyjnej.

Kontrola jakościKontrolujemy jakość każdego kawałka octu

Firma ściśle przestrzega standardów systemu zarządzania jakością HACCP w zakresie realizacji produkcji, ścisła kontrola kluczowych punktów kontroli.

Wysyłka Wysyłka

Wysyłka i pakowanieWysyłka

Nasze najbliższe porty to port Nantong i port w Szanghaju. Od ponad 20 lat współpracujemy z najbardziej profesjonalną lokalną firmą zajmującą się międzynarodową spedycją żywności, a zadania takie jak załadunek i transport na pokład jesteśmy w stanie wykonać na czas, aby zapewnić bezpieczne i terminowe dotarcie towarów do portu.

Wysyłka i pakowanieUszczelka

Nasze produkty pakowane są zgodnie z jednolitymi standardami, od worka wewnętrznego do kartonu zewnętrznego przy użyciu wysokiej jakości materiałów opakowaniowych, aby towar dotarł do klientów w dobrym wyglądzie opakowania i bez uszkodzeń towaru.