×

Skontaktuj się z nami

Przyprawiony Sos

Strona główna > Produkty > Przyprawiony Sos

Witamy w chitsuru Foods, wiodącym dostawcy i producencie sosów sezonowych.

Sos sezonowany znany również jako sos Unagi, mirin, sos teriyaki, sos BBQ. Robi się to poprzez zaparzanie sosu sojowego z różnymi składnikami, które dają nam inny smak.

Co robimyNasze sosy sezonowane

Oferujemy różnorodne sosy sezonowane, w tym sos unagi, sos teriyaki, hon mirin, mirin fuu. Sos Unagi może być używany jako dip do tego japońskiego dania z grillowanego węgorza. Różnica między hon mirin a mirin fuu polega na tym, czy zawiera alkohol.

Kim jesteśmyHistoria producenta przyprawionego sosu

Sos przyprawowy marki Chitsuruya rozpoczął sprzedaż na rynku UE i Azji w 2001 roku. Od lat Chitsuru Foods zajmuje się produkcją wysokiej jakości sosu sezonowego w stylu japońskim. Aby zapewnić rodzaje przyprawionego sosu w konkurencyjnej cenie, cieszymy się dobrą reputacją na całym świecie.

Więcej informacjiSpecyfikacja i MOQ

Sos sezonowy to jedna z najbardziej znanych przypraw w kuchni japońskiej. Najpopularniejszym rozmiarem opakowania do zastosowań komercyjnych jest 1.8 l.

Imię TYP Kod HS Specyfikacja pakowania L/ctn MOQ
Unagi Sauce słodki 2103909000 ZWIERZĘ DOMOWE 1.8L*6/szt 100
sos Teriyaki słodki 2103909000 ZWIERZĘ DOMOWE 1.8L*6/szt 100
Sos BBQ słodki 2103909000 ZWIERZĘ DOMOWE 1.8L*6/szt 100
Mirin Fuu słodki 2103909000 ŚLINIACZEK 18/ctn 200

Sos przyprawionyScenariusz użycia

Chitsuru Foods może oferować różne rodzaje sosów sezonowanych.

Kontrolujemy jakość każdego kawałka sosu sezonowego

Firma ściśle przestrzega standardów systemu zarządzania jakością HACCP w zakresie realizacji produkcji, ścisła kontrola kluczowych punktów kontroli.

  • Sterylizacja
  • Hot Filling
Wysyłka Wysyłka

Wysyłka i pakowanieWysyłka

Nasze najbliższe porty to port Nantong i port w Szanghaju. Od ponad 20 lat współpracujemy z najbardziej profesjonalną lokalną firmą zajmującą się międzynarodową spedycją żywności, a zadania takie jak załadunek i transport na pokład jesteśmy w stanie wykonać na czas, aby zapewnić bezpieczne i terminowe dotarcie towarów do portu.

Wysyłka i pakowanieUszczelka

Nasze produkty pakowane są zgodnie z jednolitymi standardami, od worka wewnętrznego do kartonu zewnętrznego przy użyciu wysokiej jakości materiałów opakowaniowych, aby towar dotarł do klientów w dobrym wyglądzie opakowania i bez uszkodzeń towaru.