×

Skontaktuj się z nami

Sos sojowy

Strona główna > Produkty > Sos sojowy

Witamy w chitsuru Foods, wiodącym dostawcy i producencie sosu sojowego.

Sos sojowy to podstawa kuchni orientalnej. Sos sojowy dodaje smaku wielu potrawom, zarówno w kuchni, jak i na stole. Wytwarzany z ziaren soi, pszenicy i soli, która jest fermentowana przez kilka miesięcy. Sos sojowy po japońsku ma bogaty aromat i słony, subtelny i złożony smak.

Co robimyNasze produkty z sosem sojowym

Oferujemy różnorodne sosy sojowe, w tym sos do sushi, sos sojowy do jaj, sos bez soli, słodki sos sojowy itp. Każdy rodzaj ma swój niepowtarzalny smak. Możemy również zmienić smak zgodnie z preferencjami klienta.

Kim jesteśmyHistoria producenta sosu sojowego

Sos sojowy marki Chitsuruya rozpoczął sprzedaż na rynku UE i Azji w 2001 roku. Od lat Chitsuru Foods zajmuje się produkcją wysokiej jakości sosu sojowego w stylu japońskim. Aby zapewnić sos sojowy klasy premium w konkurencyjnej cenie, cieszymy się dobrą reputacją na całym świecie.

Więcej informacjiSpecyfikacja i MOQ

Sos sojowy to jedna z najbardziej znanych przypraw w kuchni japońskiej. Najpopularniejszym rozmiarem opakowania dla handlu jest 18L.

Imię TYP Kod HS Specyfikacja pakowania L/ctn MOQ
SOS SOJOWY normalna 2103100000 ŚLINIACZEK 18/ctn 200
SOS SOJOWY mniej soli 2103100000 ŚLINIACZEK 18/ctn 200
SOS SOJOWY sashimi 2103100000 ŚLINIACZEK 18/ctn 200
SOS SOJOWY słodki 2103100000 ŚLINIACZEK 18/ctn 200

Profesjonalny producentNasz zaawansowany proces produkcyjny

Żywność Chitsuru to najważniejsza misja i odpowiedzialność firmy produkcyjnej.

Kontrola jakościKontrolujemy jakość każdego kawałka sosu sojowego

Firma ściśle przestrzega standardów systemu zarządzania jakością HACCP w zakresie realizacji produkcji, ścisła kontrola kluczowych punktów kontroli.

  • Wytwarzanie drożdży gorzelniczych
  • Fermentacja
  • Sterylizacja
  • 5
Wysyłka Wysyłka

Wysyłka i pakowanieWysyłka

Nasze najbliższe porty to port Nantong i port w Szanghaju. Od ponad 20 lat współpracujemy z najbardziej profesjonalną lokalną firmą zajmującą się międzynarodową spedycją żywności, a zadania takie jak załadunek i transport na pokład jesteśmy w stanie wykonać na czas, aby zapewnić bezpieczne i terminowe dotarcie towarów do portu.

Wysyłka i pakowanieUszczelka

Nasze produkty pakowane są zgodnie z jednolitymi standardami, od worka wewnętrznego do kartonu zewnętrznego przy użyciu wysokiej jakości materiałów opakowaniowych, aby towar dotarł do klientów w dobrym wyglądzie opakowania i bez uszkodzeń towaru.