×

Skontaktuj się z nami

O nas

Strona główna > O nas

Co robimyNasze kategorie produktów

Chitsuruya Enterprise została założona w styczniu 1996 roku, opierając się na znakomitych zasobach naturalnych, aby wytwarzać i wytwarzać doskonałe produkty. Teraz zapewniamy pieczone wodorosty, sos sojowy i inne powiązane produkty z wodorostów.

Nawiązanie współpracy z japońską firmą Fujimasa Co., Ltd. w marcu 2001 roku i utworzenie Nantong ChitsuruFoods Co., Ltd. Chcąc wejść na rynek międzynarodowy, w oparciu o oryginalne produkty, wprowadzamy na światowy poziom specjalistyczny sprzęt oraz stale rozwijamy nowe i ulepszone produkty. Specjalizujący się w produkcji wodorostów, przypraw (sos sojowy, ocet, mirin, sos do makaronu, sos barbecue ...), wasabi, imbiru do sushi i serii japońskich produktów spożywczych, Nantong Chitsuru Foods poświęca się zaspokajaniu zapotrzebowania współczesnych ludzi na tradycyjne, zdrowe i naturalne żywność.

Obecnie produkty Chitsuruya, Senetsu i Edozen zostały opracowane ponad 100 rodzajów produktów i eksportowane do ponad 30 krajów. Firma przyjęła również międzynarodowe certyfikaty jakości BRC, HACCP i ISO 9001.

"

Naszym celem jest robienie tego po uczciwej cenie dla konsumenta, bez uszczerbku dla jakości i zawsze utrzymując wysoki poziom obsługi klienta.

Sytuacja eksportowaRynek światowy

Obecnie produkty Chitsuruya, Senetsu i Edozen zostały opracowane ponad 100 rodzajów produktów i eksportowane do ponad 30 krajów. Obejmuje to Chiny, Rosję, Japonię, Tajlandię, Wietnam, Malezję, Indonezję, Singapur, Australię, Turcję, Hiszpanię, Francję , Ukraina, Egipt, Luksemburg, Kanada, USA, Brazylia, Argentyna, RPA ...

Rynek światowy

50+ eksport
kraje i regiony

Produkty zostały dostarczone do ponad 50 krajów i regionów na całym świecie

Ministerstwo handlu zagranicznegoŚrodowisko biurowe

Posiadamy własną firmę handlową - Nantong Qianhui Trading Co Ltd, z siedzibą w biznesowym biurowcu w centrum miasta Nantong w prowincji Jiangsu. Nasz profesjonalny zespół zapewnia 7*24 godzin usługi online.

Środowisko biurowe

Nasze pochodzenieHistoria marki

"

Pochodzenie „chitsuruya”: LvSi, miejsce narodzin wodorostów, eksperyment uprawy wodorostów zakończył się sukcesem w LvSi w 1973 roku.

LvSi było również nazywane „miastem crance” - legenda głosiła, że ​​dongbin cztery razy przyleciał dźwigiem i od tego czasu miejsce to nosi nazwę „LvSi” (Lv, cztery razy). Ponieważ nasza marka narodziła się w LvSi, w połączeniu z kierunkiem rozwoju naszej firmy, opartym na kuchni japońskiej, japońska wymowa souds została przyjęta jako nasza marka „chitsuruya”.

"

Geneza marki „WARAKU” : W celu urozmaicenia asortymentu stworzyliśmy markę „WARAKU”.

Pochodzenie „SENETSU”: Lider firmy chce, aby nasza firma stale się rozwijała, stworzyliśmy markę „SENETSU”, aby wytyczyć nasz kierunek.

Pochodzenie "EDOZEN": Według historii, miejsce pochodzenia wodorostów zwanych "EDO", którym jest obecnie Tokio. Ale przeszukaliśmy nagranie, w czasach dynastii Ming nori było już uprawiane w Chinach. Skupiliśmy się więc na kolejności tej osi czasu, aby stworzyć markę „EDOZEN”, co oznacza, że ​​rozpowszechnienie wodorostów (nori) przypada przed okresem Edo.

CertyfikatJakie certyfikaty
mamy

Fabryka posiada pełen zakres międzynarodowych certyfikatów, w tym HACCP, BRC, ISO9001, SEDEX, FDA, IBL i inne. Produkty posiadają certyfikat Halal i koszerności. Opakowanie posiada certyfikat środowiskowy FSC.

Top Top